مآه ضیآفتــِ الهی

 

سلام به ماه دلدادگی ...

 

  ماه دعاهای قشنگ و آرزوهای آسمانی

 ماه آبی‌تر شدن تمام قلب‌ها

 ماه دست‌های به طرف آسمان بلند شده

 ماهی که تمام لحظه‌هایش با زمزمه «خدا، خدا» اجین گشته

 ماهی که دعاها و آرزوهای آبی، زودتر برآورده می‌شوند ...

   فرشته

 

 

می‌توان بوی رمضان را که تمام فضای دل رو پر کرده استشمام کرد یک قدم، یک پله با اخلاص برداریم و مثل بنده‌های مخلص به رمضان واقعی برسیم و خدا دوباره این فرصت رو به بنده‌هاش داد تا کاسه‌های گدائیشون رو به طرفش دراز کنند. 
در فلق شادمانی بر پا است و زمین در انتظار کاروان نور و معنویت پای کوبی می‌کند، عطر ماه رمضان دل‌های عاشق را باز سوداگر عرصه عشق بازی با خدا کرده است. 

ماه رمضان از راه رسید... ماه دعاهای قشنگ و آرزوهای آسمانی، ماه آبی‌تر شدن تمام قلب‌ها ماه دست‌های به طرف آسمان بلند شده، ماهی که تمام لحظه‌هایش با زمزمه «خدا، خدا» اجین گشته، ماهی که نبض تمام دقیقه‌هایش پر از صلوات است. 

ماهی که دعاها و آرزوهای آبی، زودتر برآورده می‌شوند ماه قشنگی که آدم احساس می‌کند خدا نزدیک‌تر از همیشه است، و در آن لحظه‌های پاک می‌توان خدا را از رگ گردن هم نزدیک‌تر احساس کرد. 

خداوند پنجره‌های سحر را گشوده تا عارفان با یگانه معشوق عالم نجوا کنند ...

این روزها و شب هارا دریابیم، شب‏هایی که بی‏واسطه با خداوند حرف خواهیم زد و خدا ما را در مهربانی خویش شناور خواهد کرد، شب‏هایی که صدای گرامی قرآن لالایی ستاره‏های چشمک‏زن خواهد شد و صدای بال فرشتگان، آوازهایی خواهند شد که ما را به پرواز پیوند خواهد زد. 
این روزها خدا دروازه‏های آسمان را به ما نشان خواهد داد و دست‏های لبریز دعای ما در کهکشان‏ها جاری خواهد شد.

خداوندا کمک کن تا بهره حداکثر از این فرصتی که به ما دادی ببریم و بتوانیم قطره عشقی که بخشیدی به دریاهای خویش وصل گردانیم، که اگه به تو وصل باشیم دیگه دنیایی باقی نمی‌مانیم و آن گوهر حقیقی را در خواهیم یافت. 
خداوندا بر این شب‌های سیاه گناه ما بتاب که ما ضعیفیم و قدرتی نداریم،و هرچه هست تویی و بس...

 

عازم یک سفرم ، سفری دور به جایی نزدیک

سفری از خود من تا به خودم ، مدتی هست نگاهم

به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست...

 

فرشتهالتماس دعافرشته

 

 

http://www.basijasatid.org/

/ 0 نظر / 12 بازدید